24-hours Prayer of Church

Jeśli chcesz przedstawić podziękowania, własne prośby lub swoich bliskich, kliknij na wybrany obrazek poniżej i wpisz swoje intencje, aby były włączone do wspólnej modlitwy Kościoła, korzystając z jednej z poniższych stron:

lagiewniki
Codziennie podczas Godziny Miłosierdzia o godz. 15:00 wypraszamy dary Bożego Miłosierdzia dla przybywających Pielgrzymów oraz tych, którzy łączą się z nami duchowo przez internetowe radio i telewizję miłosierdzie. Ponadto w każdy piątek o godz. 15:20 odprawiana jest w Bazylice Msza Święta w intencji ofiarodawców i dobroczyńców naszego Sanktuarium oraz wszystkich polecających się Bożemu Miłosierdziu.


sankturium_milosierdzia
Podziękowania i prośby są odczytywane w każdy piątek na Nowennie do Miłosierdzia Bożego. Prosimy o wpisanie ich najpóźniej w piątek do godz. 15.00. Każdy może włączyć się w tę modlitwę poprzez transmisję internetową.Prośby, czy też podziękowania wpisane powyżej, zamieszczone są na stronie parafii św. Pawła Apostoła w Bochni, aby inne osoby mogły przyłączyć się do modlitwy w polecanych sprawach. Nade wszystko intencje będą odczytane i polecane Bogu podczas nowenny do św. Pawła Apostoła, która w tym kościele odbywa się w każdy czwartek, po wieczornej Mszy Świętej (o godz. 18.00).


zabawa
Prośby i podziękowania będą zamieszczone na stronie aby inni także mogli włączyć się do modlitwy w polecanej intencji. Będą one odczytane podczas piątkowej nowenny do bł. Karoliny a każdego 10 i 18 dnia miesiąca podczas Eucharystii będą polecane Bogu. W tych intencjach modla się także Róże Różańcowe bł. Karoliny. Każdy może włączyć się w tę modlitwę poprzez transmisję internetową.Każda nadesłana prośba, podziękowanie odczytane zostanie w pierwszą sobotę miesiąca podczas nabożeństwa do św. Ojca Pio. Każdy może włączyć się w tę modlitwę poprzez transmisję internetową.Parafia Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata w Rawie Mazowieckiej.

Wychodząc naprzeciw dzisiejszym czasom , uruchamiamy możliwość złożenia intencji za pomocą formularza internetowego. Po sprawdzenie wolnego terminu intencji ksiądz skontaktuję się z zamawiającym. Każdy może włączyć się w tę modlitwę poprzez transmisję internetową.

Leave a Reply

Your email address will not be published.